Septoject XL, dağıtım sırasında azaltılmış basınç için genişletilmiş bir deliğe sahiptir. Septodont’un Septoject XL’i, anestezik enjeksiyon sırasında basıncın seviyesini azaltarak hastanın rahatlığını artırmak için tasarlanmış genişletilmiş bir deliğe sahiptir. Esnek üç yüzlü iğne ve cilalanmış ve silikonla kaplı kanül, dokulara azaltılmış travma oluşturur. Bir bıçak göstergesi, enjeksiyon sırasında bıçağın yönünü belirlemeye yardımcı olur. Tek kullanımlık steril iğneler 100’lük kutularda gelir.

On bir diş hekimi, bu Dental Ürün Alıcı incelemesi için Septoject XL’yi değerlendirdi. Anestezik dağıtımı için gereken basınç miktarı, genel dağıtım kolaylığı ve kırılmayı önlemek için esneklik gibi özellikleri değerlendirdiler.

Dağıtım İçin Gereken Basınç

Septoject XL’in genişletilmiş deliği, standart iğnelere göre %43 daha geniştir, bu nedenle anestezik enjekte ederken daha az basınç gereklidir, bu da hastanın ağrısını ve rahatsızlığını azaltır. Anestezik dağıtımı için gerekli basınç miktarı 6 değerlendirici tarafından mükemmel, 4 tarafından çok iyi ve 1 tarafından iyi olarak değerlendirildi.

Kullanım Kolaylığı

Septoject XL ile anestezik dağıtım kolaylığı 4 değerlendirici tarafından mükemmel, 6 tarafından çok iyi ve 1 tarafından iyi olarak değerlendirildi.

Esneklik ve Keskinlik

Kırılmayı önlemek için esneklik 4 değerlendirici tarafından mükemmel, 6 tarafından çok iyi ve 1 tarafından iyi olarak değerlendirildi.

Genel Memnuniyet

Septoject XL ile genel memnuniyet 6 değerlendirici tarafından mükemmel, 4 tarafından çok iyi ve 1 tarafından iyi olarak değerlendirildi.

evaluation snapshot