Diş ürünlerini incelemek zorunda kalmamanız için inceliyoruz.

Anahtar Kelimeye Göre Filtrele
Kategoriye Göre Filtrele
Yorumları Sırala
Yorumcu Oranı
AMERICAN EAGLE Gregg 4-5 XP

Proksimallerin ve oklüzal alanların nihai şekillendirilmesi için ofset bıçaklar. Zor bölgelere erişim sağlar. TN Kaplamalıdır.

Yorumcu Oranı
AMERIKAN EAGLE Golden Eagle Kit #1

Eagle Claw ve Eagle Talon. Ön için Talon ve arka için Pençe’nin evrensel ölçekleyici kombinasyonu. Talon, halihazırda popüler olan 2 ön ucun, Jacquette 3 ve Nebraska 128’in bir kombinasyonudur. Pençe, sıkı, interproksimal alanlar için klasik tasarıma sahip ideal evrensel arka ölçekleyicidir. Keskin olmayan XP Teknolojisi ile yüzey mühendisliği.

Yorumcu Oranı
AMERİKAN EAGLE Double Gracey 4 (SL 5)

Double Gracey Anterior, Posterior, Mini Anterior, and Mini Posterior. Includes SL 5 Cassette. Surface engineered with our sharpen free XP Technology.

Yorumcu Oranı
AMERIKAN EAGLE DE Scaler U15-30

Düz / kavisli orak orak ölçekleyici düz jakarlı orak bıçağı ile birlikte. Daha güçlü ve daha uzun ömürlü Talon Tough Stainless Steel ile üretilmiştir. Sitemizden ürünü satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MOUTH AREA

Yorumcu Oranı
AMERIKAN EAGLE CONDENSER/PLUGGER 2 TN (3/8 SS)

Mikro dental preparatlara uyması için çok küçük Kondensatör / Tapa. Yüzey XP Teknolojisi ile tasarlanmıştır. XP Teknolojisi, daha dayanıklı bir malzemeye ve pürüzsüz bir yüzeye izin verir, yapıştırma veya geri çekme özelliği olmayan kompozit enstrümanlar sunar.

Yorumcu Oranı
AMERIKAN EAGLE Barnhart 5-6 Curette

Arka, dar bıçak, arkalar için daha derin sap açısı. Daha güçlü ve daha uzun ömürlü Talon Tough Stainless Steel ile üretilmiştir.

Yorumcu Oranı
AMERICAN EAGLE Walls 3

Walls 3 Standart Çift Uçlu Oymacı, 1/4 ” – 6.3mm Paslanmaz Çelik Kulp.

Yorumcu Oranı
AMERICAN EAGLE Ustuda Keskin Seramik Taş (C/F)

American eagle ürünümüz Simply Sharp Ceramic Stone (C/F) Wide simdi satışta sitemiz üzerinden bize ulaşarak ürünü satın alabilirsiniz.

Yorumcu Oranı
AMERICAN EAGLE Sharpening Test Stick Pack (6)

Sharpening Test Stick Pack (6) ürüne sitemiz üzerinden bize ulaşarak sahip olabilirsiniz. American eagle markalı üründür.

© GoStart.Biz tarafından tasarlandı