Diş ürünlerini incelemek zorunda kalmamanız için inceliyoruz.

Kayıt ol

Web sitesi kullanımı için şartlar ve koşullar şablonu

Web sitemize hoşgeldiniz. Bu web sitesine göz atmaya ve bu web sitesini kullanmaya devam ederseniz, gizlilik politikamızla birlikte Dentmarket‘in bu web sitesiyle ilgili olarak sizinle olan ilişkisini yöneten aşağıdaki kullanım şart ve koşullarına uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Bu hüküm ve koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, lütfen web sitemizi kullanmayın.

Dentmarket‘ veya ‘biz’ veya ‘biz’ terimi, kayıtlı ofisi ESENYURT, İSTANBUL, TÜRKİYE olan web sitesinin sahibini ifade eder. Şirket marka kayıt numaramız 2021/05929‘dur. ‘Siz’ terimi, web sitemizin kullanıcısını veya görüntüleyicisini ifade eder.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

  • Bu web sitesinin sayfalarının içeriği sadece genel bilgi ve kullanımınız içindir. Haber verilmeksizin değiştirilebilir.
  • Bu web tarama tercihlerini izlemek için çerezleri kullanır. Çerezlerin kullanılmasına izin verirseniz, aşağıdaki kişisel bilgiler üçüncü taraflarca kullanılmak üzere tarafımızca saklanabilir: [bilgi listesini girin].
  • Ne biz ne de herhangi bir üçüncü şahıs, bu web sitesinde bulunan veya belirli bir amaç için sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti veya garanti vermemektedir. Bu tür bilgi ve materyallerin yanlışlıklar veya hatalar içerebileceğini kabul etmektesiniz ve bu tür yanlışlıklar veya hatalar için yasaların izin verdiği azami ölçüde sorumluluk kabul etmiyoruz.
  • Bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyali kullanımınızın riski tamamen size aittir ve bundan sorumlu olmayacağız. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.
  • Bu web sitesi, bize ait olan veya bize lisanslı olan materyalleri içermektedir. Bu materyal, tasarım, düzen, görünüm, görünüm ve grafikleri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu hüküm ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimi dışında çoğaltılması yasaktır.
  • Bu web sitesinde çoğaltılan ve işletmeciye ait olmayan veya işletmeciye lisans verilmeyen tüm ticari markalar web sitesinde kabul edilmektedir.
  • Bu web sitesinin yetkisiz kullanımı tazminat talebine yol açabilir ve/veya suç teşkil edebilir.
  • Bu web sitesi zaman zaman diğer web sitelerine bağlantılar da içerebilir. Bu bağlantılar, daha fazla bilgi sağlamak için size kolaylık sağlamak için sağlanmıştır. Web sitesini/sitelerini onayladığımızı göstermezler. Bağlantı verilen web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz.
  • Bu web sitesini kullanmanız ve bu sitenin kullanımından doğabilecek her türlü ihtilaf TÜRKİYE kanunlarına tabidir.

Giriş Yap

Giriş Yap

© GoStart.Biz tarafından tasarlandı