Diş ürünlerini incelemek zorunda kalmamanız için inceliyoruz.

Yorumcu Oranı
EsCom 100 Tek Tüp Kompozit 4g

EsCom 100 Kompozit Reçine, dental tedavilerin birçok farklı alanında uygulanabilir bir üründür. Alt kesimlerin bloklanması ya da kompozit/seramik venerlerin tamiri için kullanılabilir. Nanohibrit çözeltisi, I-V sınıfı posterior anterior restorasyonlar için uygundur. Ayrıca, gevşek dişlerin sabitlenmesi ve diş çekirdeği yapısının oluşturulması gibi işlemlerde de tercih edilir. EsCom 100, doğal görünümlü renkleri ile ön plana çıkar ve […]

Yorumcu Oranı
3M Filtek Ultimate Universal Restoratif

3M™ Filtek™ Ultimate Universal Restoratif, dental sektörde öne çıkan bir üründür ve anterior ve posterior restorasyonlar için tercih edilmektedir. %100 nanofil teknolojisiyle tasarlanmış olan bu ürün, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan mükemmel sonuçlar vaat ediyor. 3M, renklendirme sürecinin basitleştirildiği anterior ve posterior restorasyonlar için yeni bir evrensel nano kompozit olan 3M Filtek Universal Restoratif’i […]

Yorumcu Oranı
G-aenial Universal Injectable Kompozit

Kompozit, kullanıcının enjeksiyon sırasında aynı anda şekillendirme ve kontur oluşturmaya izin verirken kavite tabanına iyi adapte olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yorumcu Oranı
DiaFil Kompozit

DiaFil, ışıkla sertleştirilen bir nanohibrit kompozittir. Nanopartikül teknolojisindeki en son gelişmeleri kullanarak DiaFil, mikro dolgulu kompozitin estetiği ile hibrit kompozitlerin gücü ve dayanıklılığının avantajlarını en üst düzeye çıkarır.

Yorumcu Oranı
Clearfil Majesty ES-2 Kompozit

Bir evrensel renkle, Işık Dağılım Teknolojisi ve ideal fiziksel ve kullanım özellikleri ile bu evrensel kompozit posterior restorasyonları basitleştirir.

Yorumcu Oranı
Grandio Nanohibrit Kompozit

Grandio—Akışkan evrensel nano-hibrid kompozit, mükemmel aşınma direnci ve kullanım özellikleri sunmak üzere tasarlanmıştır.

Yorumcu Oranı
BRILLIANT EverGlow Flow Kompozit

Bunun yanı sıra, BRILLIANT EverGlow gibi harika bir parlatılabilirlik ve uzun süreli parlaklık sunar. Dahası, estetik sonuçlar sunan yenilikçi Duo Shade sistemiyle daha da basitleştirilmiştir.

Yorumcu Oranı
Estelite Sigma Quick Kompozit

Estelite Sigma Quick, daha uzun çalışma süresi, daha kısa sertleşme süresi ve orijinal formülasyondan daha fazla renk seçeneği ile yenilendi.

Yorumcu Oranı
Esthet-X HD Kompozit

Optimize edilmiş dolgu teknolojisi, Esthet•X HD’nin kolay cilalanabilir, yüksek estetik restorasyonlar sunmasını sağlar.

Yorumcu Oranı
Ultradent PermaFlo Pink Kompozit

Bu ürün, diş restorasyon işlemlerinde kullanılan diğer kompozitlere göre daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ayrıca, pembe rengi sayesinde doğal diş rengine yakın bir görünüm elde edilir, bu da estetik açıdan büyük bir avantajdır.

© GoStart.Biz tarafından tasarlandı