Adper Prompt L-Pop Self-Etch adeziv ile 3M ESPE, mevcut tek adımlı, birim dozlu, self-etch adezivdir. Prompt L Pop, artık yapıştırma ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılamak için geliştirildi. 3M ESPE Adper Prompt L-Pop Self-Etch adeziv, daha tutarlı, güvenilir bir karışım için daha kolay aktivasyon ve daha iyi dentin bağlanma kuvveti için geliştirilmiş kimya sunar. Aynı zamanda agresif bir emaye aşındırma ve daha homojen, tutarlı bir tabaka sağlayan daha yüksek bir viskozite sağlar. Ayrıca, ameliyat sonrası hassasiyeti azaltmak için kendi kendini aşındırır.

Danışman Yorumları

  • “Mükemmel ürün – hızlı ve kolay.”
  • “Kesinlikle bir düşüş fark ettim. diğer yapıştırma ajanlarına kıyasla hassasiyet.”
  • “Uygun aktivasyon bazen zordu.”
  • “Fırça büküldüğünde, konumunu koruyamıyor.”

Açıklama

3M ESPE Adper Prompt L-Pop Self-Etch adeziv, gerekli tüm bileşenleri tek kullanımlık bir birim doz aplikatöründe birleştiren benzersiz ambalaja sahip bir yapıştırma maddesidir. Bağlayıcı madde bileşenleri iki ayrı folyo rezervuarında depolanır. Birinci haznenin sıkılması üzerine sıvı, ikinci bir sıvı içeren orta hazneye hareket eder; karıştırılır ve aktive edilir, ardından mikro uçlu aplikatörü kapladığı üçüncü hazneye tekrar sıkıştırılır. Bağlayıcı maddenin sarı tonu uygun aktivasyonu gösterir. adeziv daha sonra diş yüzeyine uygulanır ve 15 saniye boyunca orta derecede basınçla ovulur. adezivyi ince bir film halinde iyice yaymak için dişe hafif bir hava akımı yönlendirilir. Yüzey parlak görünür ve ardından 10 saniye boyunca ışıkla sertleştirilir. Adper PromptL-Pop Self-Etch adeziv normal veya ekstra küçük aplikatörlerle mevcuttur. Yirmi beş danışman değerlendirdi Adper Prompt L-Pop Self-Etch adeziv 670’den fazla onarıcı vakada. Bu ürün %91 klinik puan almıştır.

Ürün Özellikleri

‘nin kullanım kılavuzundan ve ambalajından çok memnun kaldılar. Adper Prompt L-Pop Self-Etch adeziv

Çoğu, yenilikçi paketleme sistemini gerçekten beğendi ve birçoğu, kullanımının önceki formülasyona göre daha kolay olduğunu belirtti. Tek adımlı, birim dozlu dağıtım sistemi konusunda çok olumluydular. Sadece bir danışman etkinleştirmenin biraz zor olduğunu belirtti. Ayrı bir dağlama adımının ortadan kaldırılması ve durulama yapılmaması büyük avantajlar olarak kabul edildi. Birkaç danışman, Adper Prompt L-Pop Self-Etch adeziv kullanımı hızlı ve kolaydı ve enfeksiyon kontrolünü basitleştirmek için birim doz sistemini takdir ettiler. Danışmanların yüzde yetmişi Adper Prompt L-Pop Self-Etch Adeziv’i hem satın alacaklarını hem de tavsiye edeceklerini belirttiler.