Arti-Fol metalik Artikülasyon Filmi 12µ– Yüksek teknoloji metal folyosunun (Shimstock folyo 12µ) ve iki taraflı renk kaplamasının mikro ince öğütülmüş renk pigmentleriyle eşsiz kombinasyonu, tüm oklüzal temas noktalarının net bir şekilde görünür olmasını sağlar. Arti-Fol® metalik film, nemli oklüzal yüzeyleri kesin olarak işaretler. Metal, seramik ve plastikler dahil olmak üzere tüm malzemeler için evrenseldir. Malzeme, oklüzal splintler (bruksizm) ile bile etkili bir şekilde öğütme olanağı sağlar.

12- Arti-Fol metalik serisi, doğru oklüzal işaretler için mükemmel renk transferine sahip renk kodlu metalik bir filme sahiptir.

“İyi ve net işaretlemeler, yüksek derecede cilalanmış yüzeylerde bile kolay ayarlamalar için yapıldı.”

Joseph Hwang, DMD

Livermore, CA

“Metalik yapı, farklı substratları kağıt bazlı filmlerden daha eşit işaretlemiş gibi görünüyordu.”

Kevin Anderson, DMD

Oakdale, MN

“İyi işaretledi ve bireysel parçaların kolaylığını sevdim.”

Steven Spitz, DMD

Brookline, MA

İnterproksimal kontakları ayarlarken veya oklüzyonu kontrol ederken, net ve doğru oklüzal işaretlemeler elde etmek bazen söylendiği kadar kolay değildir. Bulanık veya zorlukla görünen işaretlemeler ve yırtılan kağıt veya folyo, oklüzal doğruluğun yolunda durabilecek birkaç engeldir. Ve diş hekimlerinin tek boyutlu bir artikülasyon filmi, folyo veya kağıda sahip olma lüksü yokken, Bausch AP, her klinik senaryo için artikülasyon ve oklüzal çözümlere sahiptir.

Bausch’ın Arti-Fol metalik serisi, oklüzal yüzeyleri veya yüksek noktaları işaretlemek veya kron ve köprülerde yaklaşık temas noktalarını kontrol etmek için idealdir. Metalik polyester film özelliğiyle, Arti-Fol metalik, yırtılmadan mükemmel renk transferi sağlar. Benzersiz şekilli bir karton tutucuda bulunduğunda, Arti-Fol metalik Complete adında hepsi bir arada bir çözüm sunar.

Folyo Tasarımı & Tutucu

12-­ kalınlığında tasarlanan Arti-Fol, “işaretleme ortamını tutmak için ayrı bir alete ihtiyaç duymadan oklüzyonu işaretlemenin uygun bir yoludur” dedi Dr. Debra Haselton, şeklini ve boyutunu beğendi. “Kırmızı/siyah kombinasyonunda geldiğini ve tüm çeyreği kapsayan yerleşik karton sapı olduğunu seviyorum” dedi Dr. Donald Jetter. Dr. Krista Kappus, folyonun “tek parça halinde, tutucu gerekmeden” olduğunu takdir ederek, “çekmeceden hızla çekip ısırığı hızla kontrol etmek kolay” dedi. Dr. Manny Chopra, karton tutucunun düz olmasını, kıvrımlar olmadan tercih ederdi ve başka bir diş hekimi folyonun çok ince olduğunu hissetti.

Belirgin İşaretlemeler

Yüksek teknoloji metal folyosu (Shimstock folyo 12 ­) ve 2 taraflı renk kaplamasının eşsiz kombinasyonu, tüm oklüzal temas noktalarının net görünür işaretlenmesini sağlar. Arti-Fol, “ıslak bir ortamda çok daha iyi işaretlemeler” sağladı, dedi Dr. Denise Habjan, ve Dr. Steven Spitz ekledi, “İyi işaretledi ve bireysel parçaların kolaylığını sevdim.”

Genel Memnuniyet

Arti-Fol, “kullandığımız şeyden kolay bir geçiş” dedi Dr. Stapleton, ürünü sevdiğini ve asistanlarının da onu beğendiğini söyledi. Dr. Hwang, “Filmin kalitesi çok iyiydi ve çoklu işaretlemelere iyi dayandı” dedi. Dr. Jetter, “Arti-Fol’ün bu kadar benzersiz olduğunu düşünüyorum ki nasıl iyileştirilebileceği konusunda bir fikrim yok” dedi ve ekledi: “Bu ürünün kalitesi ve uygulaması mükemmel.”

Ana Noktalar

  • 12-µ Arti-Fol metalik serisi renk kodludur ve yüksek teknoloji metal folyodan yapılmıştır.
  • Arti-Fol metalik Complete, yerleşik bir tutucu ile 2 taraflı önceden kesilmiş film özelliğine sahiptir.
  • 2 taraflı renk kaplaması, tüm oklüzal temas noktalarının net görünür işaretlenmesini sağlar.
  • Doğru oklüzal işaretlemeler üretir.
  • Arti-Fol Forceps, folyonun yerleştirilmesine yardımcı olur.

evaluation snapshot