OptiBond All-In-One

OptiBond®All-In-One, direkt ve indirekt restorasyonların sayısız birçok çalışma aşamasını elimine eden, kendinden asitli ve tek bileşenli adezivdir. Daha derin bir asitlenmiş yüzey, daha güçlü bir mekanik retansiyon ve kimyasal bağlantı oluşturduğundan, Nano-asitlemenin benzersiz özelliği ve mine yüzeyinde oluşturduğu pürüzlülük, OptiBond® All-In-One’ ı pazarda bulunan tüm tek bileşenli adezivlerden daha üstün kılar.
 

Özellikler:
 
Basit, tek aşamalı uygulama prosedürü sunar. Etch materyali, Primer ve Bonding bir bileşen içinde bulunur. Karıştırma işlemi gerektirmez.
Olağanüstü bağlanma kuvvetine sahiptir. 7. jenerasyon self-etch adezivle eşsiz Nano-asitleme teknolojisi, dentin ve mine tabakasına yüksek oranda bağlanma sağlar.
Direkt / indirekt uygulama imkanı sunar. Mine ve dentin tabakasına, porselen ve seramik materyallere yüksek oranda bağlanır-hatta metal destekli indirekt restorasyonlarda bile NX3 ve Maxcem Elite rezin simanlar ile uygulandığında mükemmel bir adezyon sağlar.
Üçlü solvent sistemi içerir. Üçlü solvent sistemiyle ürünün raf ömrü dayanıklılığı iyileştirilmiştir ve güvenebileceğiniz uzun dönem bond performansı için etkili bir mine asitlemesi sağlar.
Şişe ve tek kullanım doz uygulama formları mevcuttur.

Paket Detayları :

1 x 5ml OptiBond All In One Şişe
3 x 0,18ml OptiBond All In One Unidose 25 adet karıştırma kabı
50 adet aplikatör